Naudinga info

EB transporto licenzija

Europos bendrijos licenzija, suteikianti  teisę mūsų įmonei verstis tarptautiniu krovinių vežimu už atlygį.

Įmonės draudimo sertifikatas

Įmonės veikla pilnai apdrausta nuo visų rizikų, kylančių užsiimant kroviniu pervezimo veikla. Draudimo polisas apima atsakomybę už krovinį, kitą įmonę kaip vežėją, didelį neatsargumą, trečiąsias šalis, klaidas ir kt. rizikas.

Įmonės registravimo pažymėjimas

Įmonės įsteigimo data 2015-02-27. Skaičiuojame jau 5 veiklos metus.

PVM kodo pažymėjimas

Esame PVM mokėtojai. Esant poreikiui papildomų dokumentų, prašau kreiptis įmonės nurodytais kontaktais.

Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija (CMR) ENG-FR kalba

Sudarome sutartis ir atstovaujame vežėjus, jų interesus, surasdami jiems krovinius, spręsdami iškilusius klausimus. Vienetiniam pervežimui arba pilnai visai kadencijai.

Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija (CMR)

Pasinaudokite nuoroda apačioje – CMR konvencija reglamentuoja tarptautinius pervežimus, todėl jos išmanymas ir taikymas yra esminis kriterijus, apsprendžiantis visus klausimus, kylančius darbe su kroviniais t.y. krovinio  siuntėjo, gavėjo ir vežėjo rolę, pareigas bei teises.

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija "Linava"

Čia galite rasti svarbios ir reikalingos informacijos, kuri apima tiek vidinius, tiek tarptautinius pervežimus, jų reguliavimą, eismo naujienas bei kitose šalyse taikomus ribojimus, ar specifinius reikalavimus, susijusius su transporto verslu.

"Traffic ban" - sunkiasvorio transporto eismo draudimai

Čia rasite aktualią informaciją, susijusią su sunkiasvorio transporto eismo apribojimais Europos šalyse. Tinklapyje pateikiama naujausia informacija, todėl jis yra aktualus transportininkams, kurie planuoja sunkvežimių darbą.

"TRANS.EU" – aktualios transporto naujienos is patarimai

TRANS.EU krovinų biržos vedamas blog’as , kuriame pateikiama naujausia, su transportu susijusi informacija ir protingi patarimai, kaip išvengti dažnai pasitaikančių klaidų.

Close Menu